Вітаємо Вас на вебсайті відділу освіти
виконкому Інгулецької районної у місті ради!
В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЮТЬ 35 ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, З НИХ: 13 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 2 ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 4 ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА:
-
11 ГІМНАЗІЙ;
-
2 ліцеї;
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "ПЕРЛИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ";
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 227 КЛАСІВ, у ЯКИХ НАВЧАЄТЬСЯ 5757 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 98 ГРУП, у ЯКИХ ВИХОВУЄТЬСЯ 1618 ДІТЕЙ. ОХОПЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ В РАЙОНІ СТАНОВИТЬ 90%, у ТОМУ ЧИСЛІ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ - 98%.
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "МРІЯ";
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ " РІДНОКРАЙ";
-
ЦЕНТР ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ЕКСКУРСІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ;
-
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИХОВУЮТЬСЯ 2617 ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.
|
Останні новини:
Новини: 3008
2 лист. 2014
Дошкільний заклад №101 – простір для інновацій
24 вересня 2014 року на базі КДНЗ №180 Дзержинського району відбувся захист-презентація конкурсних матеріалів міського конкурсу імідж-проектів «Дошкільний заклад креативної освіти», мета якого - формування позитивного іміджу дошкільних навчальних закладів міста; популяризації ідей розвитку навчання та виховання дітей дошкільного віку; виявлення, підтримки і розповсюдження сучасних технологій управління.1 лист. 2014
Участь інгулецьких закладів освіти в Шостому Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті»
21-23 жовтня 2014 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшов шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».1 лист. 2014
Участь педагогів Криворізької гімназії №127 в обласному науково-практичному семінарі «Створення моделі шкільної медіаосвіти»
30 жовтня на базі Криворізького Центрально-Міського ліцею відбувся обласний науково-практичний семінар директорів експериментальних навчальних закладів, що працюють за темою: "Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів" - "Створення моделі шкільної медіаосвіти".31 жовт. 2014
«Школа-ВНЗ-(ПТНЗ)-підприємство»
На виконання програми міськвиконкому «Школа-ВНЗ-(ПТНЗ)-підприємство» з 27 жовтня 2014 року відділом освіти проводяться тренінги з профорієнтації для випускників 9-х та 11-х класів 2015 року на базі відділу підготовки кадрів ПАТ «ІнГЗКа».29 жовт. 2014
КЗШ №114 вдячна проекту "Місто нашими руками" за можливість творити
Творити, будувати своє майбутнє - таку можливість отримали діти Інгулецького району.29 жовт. 2014
Творча зустріч колективів КЗШ №114 та КГ №127 з Віктором Громовим
Справжні живі творчі почуття відчули педагоги під час зустрічи з творчою, розумною, цікавою особистістю - експертом з питань освіти, педагогом - новатором Віктором Володимировичем Громовим, якого директор школи № 114Хорькова Л.В. запросила на зустріч з колективами шкіл.29 жовт. 2014
«Обнимая небо детскими руками»
28.10.2014 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія» Інгулецького району відбувся, районний фестиваль-конкурс з технічної творчості «Обнимая небо детскими руками». Для Інгулецького району така подія є дуже цікавою і щороку очікуваною, бо ж профільних позашкільних навчальних закладів з технічної творчості у районі немає, але бажання творити ніщо перед такими незначними обставинами!28 жовт. 2014
Участь у Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті"
Традиційно кожного року у жовтні місяці проходить Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті", в якій прийнала участь і КЗШ № 11428 жовт. 2014
Відкриття музею бойової слави "Подвиг"
З нагоди 70-річчя визволення України від фашистських загарбників 28.10.2014 у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №100 відбулося урочисте відкриття музею бойової слави «Подвиг».27 жовт. 2014
Допомога криворіжцям - захисникам в зоні АТО знайшла своїх адресатів
Минулого тижня, напередодні Дня Покрови Пресвятої Богородиці та у день українського козацтва, КЗШ № 114 надіслала у зоні АТО посилки для воїнів - криворіжців.Іти на сторінку:
Авторизація
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
Новини
10 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720619107__thumb.jpg)
8 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720436924__thumb.jpg)
3 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720439259__thumb.jpg)