Вітаємо Вас на вебсайті відділу освіти
виконкому Інгулецької районної у місті ради!
В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЮТЬ 35 ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, З НИХ: 13 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 2 ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 4 ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА:
-
11 ГІМНАЗІЙ;
-
2 ліцеї;
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "ПЕРЛИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ";
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 227 КЛАСІВ, у ЯКИХ НАВЧАЄТЬСЯ 5757 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 98 ГРУП, у ЯКИХ ВИХОВУЄТЬСЯ 1618 ДІТЕЙ. ОХОПЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ В РАЙОНІ СТАНОВИТЬ 90%, у ТОМУ ЧИСЛІ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ - 98%.
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "МРІЯ";
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ " РІДНОКРАЙ";
-
ЦЕНТР ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ЕКСКУРСІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ;
-
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИХОВУЮТЬСЯ 2617 ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.
|
Останні новини:
Новини: 3008
7 січ. 2015
Конкурс дитячої літературної творчості «Первоцвіт»
06.01.2015 року на базі ЦДЮТ «Ріднокрай» відбувся районний конкурс дитячої літературної творчості «Первоцвіт» серед учнів 2-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста в 2014-2015 н.р.6 січ. 2015
Міська інтелектуальна гра «Брейн-ринг»
5 січня 2015 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія» Інгулецького району відбулась міська інтелектуальна гра «Брейн-ринг», серед команд позашкільних навчальних закладів, в рамках міських зимових змагань з науково-технічної творчості «Техномарафон».5 січ. 2015
Спортивно-игровая программа «Зимние развлечения»
5 января 2015 года учащиеся КОШ № 114 собрались на площади возле городской ёлки на спортивно-развлекательную програму «Зимние развлечения5 січ. 2015
Волонтерський рух - ми разом!
Напередодні Різдвяних свят волонтери Криворізької загальноосвітньої школи № 114 відвідали " Криворізький спеціалізований будинок дитини", де утримуються, виховуються та лікуються діти, що залишились під опікою держави, та діти які опинились в складних життєвих обставинах, де влаштували зимові розваги та надали благодійну допомогу у вигляді розвиваючих ігор, іграшок, солодощів та засобів гігієни.5 січ. 2015
З Дідом Морозом до шефів.
4 січ. 2015
«Новорічні пригоди в стародавньому Києві»
Під новорічні свята переможців за результатами рейтингу серед міст та районів Дніпропетровської області з туристсько-краєзнавчого та євроінтеграційного напрямків чекала приємна несподіванка – заохочувальна екскурсійно-пізнавальна подорож до столиці нашої держави.4 січ. 2015
Конкурсно-розважальна програма «Міс Снігуронька-2015»
Зима – чарівна пора, адже собою вона знаменує прихід новорічно-різдвяних свят і, звичайно ж, доброго настрою. Новий Рік – це яскраве й веселе свято, яке починає відлік наступного року, його люблять і дорослі, і діти.2 січ. 2015
«Святкова круговерть»
![](/uploads/org1464/news_1420200252__thumb.jpg)
2 січ. 2015
Новорічна казка «12 місяців на сучасний лад»
30 груд. 2014
«Щасливий той, хто щасливий вдома»
26 грудня 2014 року ЦДЮТ «Мрія» зібрав 200 дітей, батьків, педагогів на родинному новорічному святі, яке відбулося в рамках міської соціально-педагогічної акції «Впевненими кроками до взаємопорозуміння: педагоги-батьки-діти».Іти на сторінку:
Авторизація
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
Новини
10 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720619107__thumb.jpg)
8 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720436924__thumb.jpg)
3 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720439259__thumb.jpg)