Вітаємо Вас на вебсайті відділу освіти
виконкому Інгулецької районної у місті ради!
В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЮТЬ 35 ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, З НИХ: 13 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 2 ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 4 ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА:
-
11 ГІМНАЗІЙ;
-
2 ліцеї;
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "ПЕРЛИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ";
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 227 КЛАСІВ, у ЯКИХ НАВЧАЄТЬСЯ 5757 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 98 ГРУП, у ЯКИХ ВИХОВУЄТЬСЯ 1618 ДІТЕЙ. ОХОПЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ В РАЙОНІ СТАНОВИТЬ 90%, у ТОМУ ЧИСЛІ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ - 98%.
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "МРІЯ";
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ " РІДНОКРАЙ";
-
ЦЕНТР ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ЕКСКУРСІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ;
-
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИХОВУЮТЬСЯ 2617 ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.
|
Останні новини:
Новини: 3008
29 груд. 2015
Новорічне свято в школі раннього розвитку «Зернятко» ЦДЮТ «Ріднокрай».
Новий рік - це казковий час чудес, чарівництва і радості. Адже саме новорічні свята дарують виконання найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнього Діда Мороза, а головне - неповторну атмосферу чарівної казки.28 груд. 2015
Веселе Новоріччя в КДНЗ №255
Щороку наші діти з нетерпінням чекають Новорічних свят. З 22 по 24 грудня 2015 року в дитячому садочку №255 панувала атмосфера казковості. Адже діти перетворювались на казкових героїв, батьки разом з ними також поринали у дитинство. До малят завітав Дід Мороз із Снігуронькою, веселий клоун та Баба Яга, Снігова Королева, Завірюха, веселі сестриці - Чаклунки. Діти розповідали віршики, новорічні свята супроводжувалось піснями та танцями, які організувала з дітьми музичний керівник Новосьолова Ірина Вікторівна І кожна дитина отримала подарунок від Діда Мороза.28 груд. 2015
Феєрія новорічних свят в ДНЗ №132
Новий рік і Різдво – це найулюбленіші свята для кожного малюка і дорослого. І справа не тільки у подарунках, а у передчутті дива, у надії на втілення мрій. Це час здійснення усіх бажань і можливість на мить згадати своє дитинство, тому не дивно, що найбільше на ці свята чекає саме малеча.28 груд. 2015
Новорічні свята в ККДНЗ №127
Новий рік - для дітей це особливе свято. Багато подарунків під новорічною ялинкою, солодощів та приємних сюрпризів. І який же Новий рік без Дідуся Мороза і Снігуроньки та веселого ранку в дитячому садку? Подарунки, радість, сміх, оплески – так нагороджували усіх дошкільнят по закінченні свята Нового року.28 груд. 2015
Новорічні ранки в ДНЗ №141
Відлунали у дитячому садочку №141 новорічні святкові ранки. Добрий Дідусь Мороз з чарівною Снігуронькою кружляли у таночках разом з дітьми, слухали віршики і пісні, слідкували за театральними дійствами, які їм приготували малюки. Казкові Смішарики ,на радість дітлахам, створювали новорічну виставу, казкову феєрію!28 груд. 2015
Вітаємо переможців фотоконкурсів на Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України
На освітньому сайті «Інтернет-портал рейтингу освітніх закладів України» ще з 2011 року проводяться Всеукраїнські фотоконкурси за різними напрямками діяльності навчальних закладів, і найактивнішими учасниками цих конкурсів є педагогічні колективи ДНЗ Інгулецького району м.Кривого Рогу.28 груд. 2015
«Відкриті серця» КГ №127 на міському святі волонтерів.
Волонтерський загін «Відкриті серця» Криворізької гімназії №127 24 грудня 2015 року представляв Інгулецький район на міському святі волонтерів «Незабутня подорож волонтерів «Кажуть, що під Новий рік…» у ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району. Герої казки «Дванадцять місяців» гостинно зустріли учасників свята вітаннями і несподіваними завданнями. Діти з цікавістю переглядали казки на новий лад, із завзятістю брали участь у конкурсах, підтримували інших учасників.28 груд. 2015
Новорічній флешмоб «З Новим роком, Україно!» у КЗШ №114
Останній день занять перед новорічними канікулами був насичений цікавими, яскравими подіями, але ранок розпочався з новорічного флешмобу «З Новим роком, Україно!»28 груд. 2015
Благодійний ярмарок у КЗШ №114
Останні дні грудня насичені радісними подіями та різними заходами. Багато задоволення від подарунків та свята. Але, головне свято відбувається тоді, коли вдається зробити свято для інших людей. Для цього і було проведено благодійний ярмарок у КЗШ № 114.28 груд. 2015
Зустріч з Бусенем О.П. у КЗШ №114
Вже втретє Олег Петрович Бусень приїжджає до КЗШ №114, двічі забирав маскувальні сітки та подарунки для українських бійців в зону АТО, а на цей раз привіз нагороду - грамоту від командира військової частини та прапор, який підписаний був нашими захисниками.Іти на сторінку:
Авторизація
Новини
10 лип. 2024
8 лип. 2024
3 лип. 2024