Вітаємо Вас на вебсайті відділу освіти
виконкому Інгулецької районної у місті ради!
В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЮТЬ 35 ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, З НИХ: 13 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 2 ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 4 ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА:
-
11 ГІМНАЗІЙ;
-
2 ліцеї;
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "ПЕРЛИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ";
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 227 КЛАСІВ, у ЯКИХ НАВЧАЄТЬСЯ 5757 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 98 ГРУП, у ЯКИХ ВИХОВУЄТЬСЯ 1618 ДІТЕЙ. ОХОПЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ В РАЙОНІ СТАНОВИТЬ 90%, у ТОМУ ЧИСЛІ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ - 98%.
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "МРІЯ";
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ " РІДНОКРАЙ";
-
ЦЕНТР ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ЕКСКУРСІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ;
-
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИХОВУЮТЬСЯ 2617 ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.
|
Останні новини:
Новини: 3008
22 лют. 2016
У продовженні співпраці …
У 2015-2016 н.р. КЗШ № 102 продовжує співпрацювати з Міжнародною організацією «GIZ».21 лют. 2016
Відеолекторій з представниками благодійної фундації ФАВОР
Насиченою подіями стала п’ятниця 19 лютого 2016 року в центрі дитячої та юнацької творчості «Мрія». Так о 14.30 відбувся відеолекторій з представниками благодійної фундації ФАВОР для учнів 7-9 класів шкіл мікрорайону ПГЗКа за темою «Культура та мораль».21 лют. 2016
Заходи в КЗШ №114 до Дня Памяті Героїв Небесної Сотні
У КЗШ №114 добре знають, що таке Батьківщина. Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі.19 лют. 2016
Вручення іменних стипендій кращим учням КЗШ №73
8 лютого 2016 року в Криворізькій загальноосвітній школі №73, що в Інгулецькому районі, меценат Микола Іщенко традиційно вручив іменні стипендії 11 кращим учням за підсумком семестру. Вже 10 років в даному навчальному закладі діти мають можливість своїми знаннями, активною участю в житті школи заробити свої перші гроші.19 лют. 2016
До Міжнародного дня рідної мови
До Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) в КЗШ №102 зранку 19 лютого проведено цільову радіопередачу «Мово моя українська» під час радіопередачі ведучі зачитували вірші про мову, розповідали про значення рідної мови в нашому житті, та провели радіо вікторину на знання прислів’їв та приказок про мову.19 лют. 2016
«За Батьківщину! За Україну»
![](/uploads/org1464/news_1455892170__thumb.jpg)
19 лют. 2016
У КГ №127 розпочала роботу школа майбутнього першокласника
18.02.2016 року в Криворізькій гімназії №127 розпочала роботу Школа майбутнього першокласника. Під час першої зустрічі зі школою малюки-п'ятирічки познайомилися з учителями Соколенко Оленою Анатоліївною, Насоненко Наталею Євгенівною, Михайляк Тетяною Ігорівною, зі школою, класом, майбутніми однокласниками.19 лют. 2016
КЗШ № 114 у міському конкурсі "Юний дослідник"
Наймолодші науковці КЗШ № 114 брали участь у цікавому конкурсі, який має за мету підтримати зацікавленість школярів до науки та досліджень.18 лют. 2016
Сучасні герої
На виконання доручення голови ДОДА №1121/0/211-16 від 17.02.2016 «Щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Герої Небесної Сотні» в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №102 день 18 лютого розпочався з виконання Державного Гімну України, потім прозвучала пісня Небесної Сотні «Пливе кача» усі учасники навчально-виховного процесу вшанували хвилиною мовчання загиблих Герої Небесної Сотні.18 лют. 2016
Вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні в Криворізькій гімназії №127
З метою віддання шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму й мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави, 16 лютого у Криворізькій гімназії №127 відбулися заходи, присвячені подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті героїв Небесної Сотні.Іти на сторінку:
Авторизація
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
Новини
10 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720619107__thumb.jpg)
8 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720436924__thumb.jpg)
3 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720439259__thumb.jpg)