Вітаємо Вас на вебсайті відділу освіти
виконкому Інгулецької районної у місті ради!
В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЮТЬ 35 ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, З НИХ: 13 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 2 ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 4 ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА:
-
11 ГІМНАЗІЙ;
-
2 ліцеї;
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "ПЕРЛИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ";
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 227 КЛАСІВ, у ЯКИХ НАВЧАЄТЬСЯ 5757 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 98 ГРУП, у ЯКИХ ВИХОВУЄТЬСЯ 1618 ДІТЕЙ. ОХОПЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ В РАЙОНІ СТАНОВИТЬ 90%, у ТОМУ ЧИСЛІ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ - 98%.
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "МРІЯ";
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ " РІДНОКРАЙ";
-
ЦЕНТР ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ЕКСКУРСІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ;
-
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИХОВУЮТЬСЯ 2617 ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.
|
Останні новини:
Новини: 3008
26 лист. 2016
ЄДИНИЙ УРОК «ГОЛОДОМОРИ – ТРАГЕДІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» В КГ №127
А доля, як пісня, глибока, тужлива, Як берег далекого краю ріки, Земля зігрівала, щедро ростила… чому ж бо були голодні роки?26 лист. 2016
У Києві відбулася науково- практична конференція за участю КЗШ №114
Тема науково- практичної конференції: «Сучасні моделі трансформації української системи освіти та ї її інтеграції в європейський освітній простір».26 лист. 2016
Директорка КЗШ №114 - учасниця тренінгу у місті Київі.
Сьогодення вимагає створення сучасного освітнього середовища, в якому б комфортно і результативно б працювалось і вчителю, і учню.Дуже важливо також мати навички критичного мислення, які допоможуть позбутися упередженості в інформаційному просторі, відокремити правдиву інформацію від фейкової.26 лист. 2016
Педагоги КЗШ №114 у Britannica School
Всеукраїнський практичний семінар "Креативний урок" закликав до себе творчо працюючих вчителів та заступників директора, і це була нагода більше узнати про сучасні бренди в освіті і їх впровадженні на практиці.25 лист. 2016
Екологічні уроки від Ольги Костіної в КЗШ №114
Більшість людей любить жити в чистоті і порядку, саме тому прибирання в будинку вважається звичною нормою. Але й за його межами хочеться бачити доглянуті парки та газони, а не купу смердючого сміття. На жаль, сам по собі він не пропаде. Для того щоб позбутися відходів, потрібні особливі заходи, наприклад, утилізація. Це життєво необхідно, адже тільки так можна зберегти чистий і світлий світ навколо нас.25 лист. 2016
Участь ЦДЮТ «Ріднокрай» у обласній акції «Хай ангели тебе оберігають»
З метою формування громадянської позиції учнівської молоді та з нагоди 25 річниці Збройних Сил України, діти, батьки та працівники ЦДЮТ «Ріднокрай» прийняли участь в обласній акції «Хай ангели тебе оберігають».25 лист. 2016
Толо́ка в КЗШ №114
В Вікіпедії сказано: "Толо́ка — одноразова безоплатна праця гуртом для швидкого виконання великої за обсягом роботи. За звичаями слов'ян толока є формою селянської взаємодопомоги, на яку скликають сусідів, родичів та товаришів. Зазвичай толока передбачає частування працівників".24 лист. 2016
Фотоконкурс «Я люблю румяну осінь»
Промайнули ясні дні, пішли у безвість румяний вересень і багряний жовтень. Прийшов останній місяць красуні-осені. Зникли яскраві барви, віддзвеніли пташині голоси. Природа ніби притихла, чекаючи на перший сніг і морози. Цієї осінньої пори, а саме 22 листопада в ЦДЮТ "Ріднокрай" відбувся районний заочний фотоконкурс «Я люблю румяну осінь», до участі в якому залучилися 32 юні фотографи КЗШ№59,82,92,99,100,102,73,КГ№127,КНВК ЗШІ№9.23 лист. 2016
Флешмоб «На світі є одна країна, яку люблю – це Україна!»
В Міжнародний день толерантності лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Інгулецького району не втратили можливість привернути увагу мешканців району та провели флешмоб на вулицях міста.Іти на сторінку:
Авторизація
Новини
10 лип. 2024
8 лип. 2024
3 лип. 2024