Нова подорож педагогів гімназії №127.
25 бер. 2015
Екскурсанти отримали уявлення про призначення православного храму, його пристрої та різновиди православних храмів. Побували у храмах Святого Миколая Чудотворця та Різдва Пресвятої Богородиці, у храмі Іверської ікони Пресвятої Богородиці та піднялися на Георгіївську дзвіницю, у храмі ікони Божої Матері «Стягнення загиблих», духовно-патріотичному центрі та музеї бойової слави, у Спасо - Преображенському Кафедральному соборі та Свято-Покровському жіночому монастирі Криворізько-Нікопольської єпархії.