Участь КГ № 127 у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відділення комп’ютерних наук.
16 лют. 2015
13-15 лютого 2015 року проводився ІІ (обласний) етап всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відділення комп’ютерних наук, в якому взяв участь учень 8 класу Пустогар Євгеній (вчитель Шпітко В.В.).
У перший день учасники виконували контрольні роботи, до того ж Євгену потрібно було виконати завдання за 9-й клас.
Другого дня відбувався урочистий захід - відкриття конкурсу-захисту, який проходив у Національному гірничому університеті. З вітальним словом до учасників та гостей Конкурсу звернулися:
- директор комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради» Наталія Василівна Тягло; вона побажала всім присутнім перемоги та нових звершень на ниві науки;
- ректор навчального закладу, академік Національної академії наук України, професор Геннадій Григорович Півняк; він побажав присутнім досягти найвищих наукових вершин, бути гідними громадянами своєї держави та запросив манівців навчатися у стінах цього величного навчального закладу.
Під час захисту наукової роботи Євгеній гідно її представив, впевнено відповідав на запитання членів журі та учнів-конкурсантів.
Високоповажні члени журі зазначили, що порівняно з минулим роком роботи стали набагато цікавіші і ґрунтовніші.
Третього дня було проведено церемонію нагородження, на якій Євгеній отримав диплом учасника. І як сказала Наталія Василівна Тягло: «Присутні тут учні – вже переможці!»