«Вихователь року – 2015»
4 лют. 2015
![](/uploads/org1464/news_1423474469_.jpg)
В конкурсі прийняли участь вихователі:
ДНЗ №28 Кот Наталія Станіславівна;
ДНЗ №83 Шванова Оксана Вікторівна;
ДНЗ №127 Карпиш Ірина Миколаївна;
ДНЗ №161 Мамонова Світлана Сергіївна.
Вихователі представили власний досвід з питань гендерного виховання, провели заняття в незнайомій групі та відповіли на теоретичні питання з дошкільної педагогіки та методик.
Найбільше балів у конкурсах отримала вихователь дошкільного закладу №83 Шванова Оксана Вікторівна, яка і буде представляти наш район на міському конкурсі 25 лютого 2015 року. Побажаємо їй успіхів!