З Дідом Морозом до шефів.
5 січ. 2015
Трудовий колектив радо зустрічав щирих друзів - учнів гімназії. Разом із дітьми дорослі поринули у казку: співали пісні та різдвяні колядки, кликали Діда Мороза і Снігуроньку, розважалися.
Трудовий колектив радо зустрічав щирих друзів - учнів гімназії. Разом із дітьми дорослі поринули у казку: співали пісні та різдвяні колядки, кликали Діда Мороза і Снігуроньку, розважалися.