Участь у міському новорічному святі «Український зимограй»
30 груд. 2014
Інгулецький район представляв волонтерський загін ЦДЮТ «Мрія» - «Південний полюс», який в своїй презентації розповів про новорічне святкування Різдва. Команда активно приймала участь у конкурсній програмі свята, отримала солодкі подарунки від Управління освіти та 5 грамот за різними номінаціями:
- волонтерський загін «Південний полюс» Інгулецького району «За збереження та відтворення народних зимових традицій України;
- за активну участь в громадському житті міста та перемогу в номінації «Волонтер року - 2014» (Ткачов Артур (вихованець ШТЕВ «Синій птах»), Кучеренко Оксана (учениця 7-б класу КЗШ№115), Руденко Артем (учень 6-а класу КЗШ№102);
- за особистий внесок у розвиток та підтримку дитячого волонтерського руху серед учнівської молоді міста – Панкратова Катерина Миколаївна (методист з просвітницько-профілактичної роботи ЦДЮТ «Мрія»).
Задоволені, веселі та щасливі діти-волонтери ще раз підтвердили, що волонтерство не має границь і їх безкорисна праця так необхідна нашому суспільству, особливо в ці нелегкі часи для нашої України!