Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.
17 груд. 2014
Не порушуючи щорічної традиції, в цей день учні гімназії завітали з концертною програмою до місцевого Територіального центру соціального обслуговування населення. Діти співали і читали вірші, розповідали гуморески та танцювали. Кожен номер присутні зустрічали оплесками.
А 12 грудня на адресу гімназії надійшла подяка від комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування" №2 в Інгулецькому районі за яскравий концерт, який підготували учні під керівництвом учителя музики Завгородньої С.В.