Творчий звіт бібліотекаря «Інформаційний дизайн бібліотеки»
12 груд. 2014
На заході були присутні всі бібліотекарі району, методист районного відділу освіти Олена Вікторівна Трегуб. Валентина Яківна в повному обсязі розкрила тему виступу, довела, що у своєму досвіді використовує інноваційні технології, застосовує різні методи, форми та прийоми роботи. Бібліотекар тісно працює з дітьми: учні рекламували книжки, робили інсценізації, декламували поезії , проводили ігри. Яскравим на заході був виступ учасників хорового колективу «Пролісок».