З перемогою!
20 лист. 2014
У межах міського відбіркового туру для вчителів проводилося тестування з методики викладання предмету, знань програмного матеріалу, психології, педагогіки, фрагмент уроку (25 хвилин), самоаналіз фрагменту уроку.
Усі сім конкурсанток фахово-компетентних, творчих особистостей сміливо і впевнено вийшли на професійний ринг, щоб якнайкраще продемонструвати свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та незмінне ставлення до своєї роботи та учнів.
А переможцем міського відбіркового туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2015" у номінації "Українська мова та література" стала Бущенко Вікторія Анатоліївна.
Вітаємо Вікторію Анатоліївну, бажаємо перемоги на обласному турі змагань!