Дякуємо за новорічне свято!
13 груд. 2012
Зелені красуні-ялинки прикрасять холи, музичні зали та наповнять сосновим ароматом атмосферу навчальних закладів. Діти залюбки приймуть участь у прикрашанні ялинок різноманітними іграшками та поробками, виготовленими своїми руками. За отримане казкове задоволення діти, педагоги та батьки щиро дякують профспілковому комітету ПАТ «ІнГЗК» та особисто голові профспілкового комітету, депутату міської ради Логачову А.І. за підтримку та турботу, за увагу та здійснення дитячих мрій.