«День відкритих дверей» в ПАТ «ІнГЗК»
17 квіт. 2014
![](/uploads/org1464/news_1397719700_.jpg)
Були відвідані кар’єр, шламове господарство, дробарна фабрика та центрально-заводська лабораторія. Учасники екскурсії ознайомилися з сучасним промисловим підприємством, були вражені його розмірами та різноманітністю професій. Батьки наших учнів є працівниками цього підприємства, а шефами школи - залізничний цех, тому не стоїть питання про майбутню професію. Кожен отримав позитивні емоції, задоволення та подарунки.