Як пройшов останній тиждень ІІ зміни на майданчику у КГ №82
28 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1719666922_.jpg)
Звикло у четвер та вівторок приходять керівники гуртків ЦДЮТ"Мрія", тому учні й надалі танцюють, вивчають нові рухи, майструють 3Д вироби, малюють, створюють об’ємні поробки.
Перед вихідними вихованці мали нагоду зустрітися із бібліотекою, яка також не забула про Олімпійський день і приготувала спортивні змагання, на яких учні показали свої майстерні здібності у володінні усіма видами спорту.