День української мови на дитячому майданчику літнього дозвілля «Веселка» (КГ №59)
24 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1719244387_.jpg)
Після організаційної лінійки, ранкової зарядки, загальнонаціональної хвилини мовчання, виконання гімну України , бесіди з безпеки життєдіяльності з теми «Захист населення в зоні бойових дій» діти працювали в загонах. Вихователі провели бліц-турнір «Іншомовні слова в українській мові», а також разом з дітьми взяли участь у дослідженні, попрацювавши в літературно-дослідницький лабораторії нашої гімназії. Діти із задоволенням ознайомилися з побутом криворіжців, розглянули оздоблення української хати, посуд, предмети вжитку. Згадали архаїзми та історизми, збагатили свій словниковий запас. Також було досліджено літературне Криворіжжя. Зацікавив дітей конкурс читців поезії митців Криворіжжя! Дослідження і подорожі продовжуються.