Літо продовжується на дозвіллєвому майданчику КГ №101
19 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1718892451_.jpg)
Говорили про техніку безпеки у різних життєвих ситуаціях, власноруч виготовляли креативні поробки; створювали оригінальні малюнки на асфальті; поглибили знання про козаків, їх звичаї та буття. Також важливим є активний рух, тому із задоволенням пїбрали участь у ранковій зарядці, спортивних змаганнях та іграх. Цікаво та різнобічно відпочиваємо на літніх канікулах!