Цікаве літо на майданчику КЛ №115
11 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1718194910_.jpg)
Інтелектуальні розминки, завдання «Створімо комп’ютерну гру», гра «Чомучки», «Вірю-не вірю» створюють атмосферу азарту й цікавості.
Літо, спека. Єдине спасіння від задухи - водні процедури. Купання у басейні дуже корисне для дитячого організму. У воді діти загартовуються, розвивають спритність та рухомість. Тож цікаві ігри і змагання в басейні – це саме те, що дітям найбільше подобається.