День БЖД у «Веселкових вітрилах» КГ №100
5 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1717606035_.jpg)
Для наших вихованців були проведені заняття на базі «Класу безпеки», рольові ігри з поліцейським та лікарем швидкої допомоги, «Естафета здоров’я». Всі заходи сприяли розвитку критичного мислення, уваги, креативності, вміння працювати в групах, розширенню соціокультурної компетентності, вихованню ціннісного ставлення до власного здоров'я та життя. Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими та радісними. Щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків!