Тиха акція "Голуби пам'яті" в закладах освіти Інгулецького району
4 черв. 2024
![](/uploads/org1464/news_1717506629_.jpg)
Кожен голуб символізує невинне життя, яке обірвалося через війну. Вони несуть у собі спогади про тих, кого ми втратили, і нагадують про важливість миру та безпеки для наших дітей. Нехай ці символи будуть нашим спільним голосом проти насильства та війни.
Не забудемо жодну жертву, не пробачимо ворогові, бережемо світлу пам’ять про кожну дитину.