Третя міська методична колаборація з теми «Весняний день рік годує: свята, обряди, звичаї українського народу»
28 бер. 2024
![](/uploads/org1464/news_1711722395_.jpg)
Учасниками заходу стали заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти, методисти з туристсько-краєзнавчого та художньо-естетичного напрямів закладів позашкільної освіти, педагоги закладів дошкільної освіти, працівники ДОН ВКМР, КЗ «ЦПРПП» КМР, КМВ КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР, відділу освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради.
Модераторами та спікерами семінару були педагоги КЛ №127 КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Ріднокрай» КМР.
Святкову атмосферу та чудовий настрій подарували учасникам творчі колективи КЗСО «Музична школа №7» КМР, КЛ №127 КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Ріднокрай» КМР.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2970/images/photo_2024_03_27_17_12_04.jpg)