Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Освітянський Благо_Тиждень у Криворізькій гімназії №102
27 лют. 2024
Ось і закінчується другий день освітянського Благо_Тижня в рамках міського благодійного марафону «7 тижнів-7 пікапів». І сьогодні в нашому закладі відбувся калейдоскоп талантів «Єднаймося заради Перемоги!», участь у якому взяли і учні, і вчителі . Усі учасники заходу робили донати на придбання автомобіля для наших захисників, адже наша підтримка-їхня сила. Освітянський тиждень триває! Попереду багато заходів, які дадуть можливість збільшити нашу допомогу. Приєднуйтеся до нас!
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_16_13_15_168.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_16_30_25_451.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_13_03_09_689.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_16_17_03_396.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_16_20_15_284.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_16_27_37_063.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_16_30_27_019.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_17_02_22_210.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_16_13_14_138.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_16_13_14_385.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_16_13_12_974.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2953/images/zobrazhennya_viber_2024_02_27_16_13_13_531.jpg)