Брифінг для практичних психологів закладів дошкільної освіти м. Кривого Рогу
23 лют. 2024
![](/uploads/org1464/news_1709107375_.jpg)
Спікерами виступили практичні психологи ЗДО Інгулецького району: Ірина Торбенко КЗДО №161, Світлана Митрофанова КЗДО №164, Оксана Шевченко КЗДО №132, які поділилися своїми досвідами використання конструктора LEGO в роботі з дошкільниками.
Учасникам брифінгу були запропоновані практичні вправи на розвиток пізнавальної та розумової активності, міжпівкульної взаємодії, формування комунікативних навичок.
Конструктор LEGO є одним із дієвих засобів у роботі з дітьми, що надає змогу реалізувати підхід «навчання через гру».