Міська педагогічна студія для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Формування демократичних цінностей у старших дошкільників».
![](/uploads/org1464/news_1706685925_.jpg)
Метою онлайн - заходу було підвищення професійної компетентності педагогів щодо стану практичної реалізації демократичних цінностей у закладах дошкільної освіти, як важливої складової розвитку у дітей демократичних цінностей необхідних їм для подальшого життя в демократичному суспільстві. Колектив Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №161 Криворізької міської ради поділився досвідом роботи з формування
практичних навиків та вмінь реалізації демократичних цінностей в ЗДО, продемонстрували як саме вони реалізуються в колективі та серед батьків, як педагоги формують у дітей демократичні цінності та які потреби педагогів у професійному розвитку з питань формування демократичних цінностей у дітей.