Онлайн засідання педагогічної студії для керівників ЗДО Інгулецького району
13 груд. 2023
![](/uploads/org1464/news_1702472172_.png)
Метою зустрічі було визначити основні складові ефективної управлінської діяльності, щодо створення сучасного дошкільного закладу освіти. Роль керівника у створенні безпечного і комфортного освітнього простору в закладі, реалізація власних уявлень про виховання, навчання і розвиток та забезпечення умов для самореалізації дітей та педагогів. Також звернули увагу на формування сприятливого мікроклімату в колективі та роль керівника у його створенні