Засідання професійної спільноти керівників музичних та інструкторів з фізкультури Інгулецького району
22 лист. 2023
![](/uploads/org1464/news_1700660892_.jpg)
Мова йшла про різні прийоми та методи взаємодії, які може обирати педагог у прилученні дітей до поваги і шани всього українського. Слухачі спільноти переглянули повчальні відеоролики для дітей: «Щедрик», «Тарас Шевченко», «Трембіта», які знайомлять з історією українського народу та його культурою. Було висвітлено важливе питання проблематики новорічного свята, окреслено етапи його вирішення. У відеопрезентації був викладений цікавий матеріал про нових персонажів свят, розваг та вечорниць в українському стилі, які розкривають прадавні обряди, що символізують саме українську культуру. Практичним психологом було надані поради, які допоможуть у подоланні стресу, опанування себе та утриманні в ресурсі.