Вчитель інфо

Вітаємо юних спортсменів Інгулецького району!

9 жовт. 2023
У скарбничку перемог вихованці ДЮСШ №2 додали нові кубки та медалі.

Відкритий чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, СК, ШВСМ, УФК та СК з тхеквондо ВТФ у розділі "КЕРУГІ".
06-08.10.23
м. Вінниця

В змаганнях приймало участь 650 учасників з 14 областей України.

Результати ДЮСШ №2:
Ліхачов Руслан - І місце (вікова категорія юніори);
Черната Ванесса - ІІІ місце (вікова категорія молодші юнаки).
Тренер Олена Мардаш.

05 - 07.10.2023 в місті Токіо (Японія) проходив чемпіонат світу з сумо серед юніорок. Спортсменка ДЮСШ №2 Константинова Дар'я на цих змаганнях у складі національної збірної команди України з сумо  провела чотири сутички та посіла в особистих змаганнях місце віце-чемпіонки в абсолютній ваговій категорії  та ІІІ місце в складі команди "стінка на стінку".
Підготували спортсменку Лозний Олександр Васильович та Кравченко Анастасія Олегівна.

З 30 вересня по 02 жовтня 2023 року в місті Луцьку пройшов чемпіонат України з сумо серед юнаків (хлопців та дівчат) до 12 та до 15 років, юніорів (хлопців та дівчат) до 18 років. Змагання проводились особисті та в команді "стінка на стінку" по 4 чоловіка в команді.
Спортсмени ДЮСШ №2 показали наступні результати ( І місць - 1, ІІ місць - 2, ІІІ місць - 7).
✔️У віковій категорії юнаки U 15:
- Гладиш Ярослав - ІІ місце ( особистий виступ) та ІІІ місце (командний виступ);
- Жулідов Тимур - ІІІ місце (командний виступ).
✔️У віковій категорії серед юніорів до 18 років:
- Константинова Дар'я - І та ІІ місця (особистий виступ), ІІІ місце (командний виступ);
- Гараєв Сабір - ІІІ місце (особистий виступ);
- Жулідова Олександра- ІІІ місце (командний виступ);
- Стойко Тахір - ІІІ місце (командний виступ);
-Андріанов Тимофій - ІІІ місце (командний виступ).
Підготували спортсменів Лозний Олександр, Подольський Олександр та Кравченко Анастасія.

30 вересня на базі КПНЗ "ДЮСШ №9" пройшов чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та
 дівчат 2012-2014 р.н.
7 спортсменів ДЮСШ №2 прийняли участь у змаганнях та вибороли: 4 золоті медалі та 3 срібні: