На базі Криворізької гімназії № 92 організовано роботу дозвіллєвого майданчика "The Island of Smiles"
9 черв. 2023
![](/uploads/org1464/news_1686322840_.jpg)
Участь у конкурсах, вікторинах, спортивних змаганнях, майстер-класах не дають нашим вихованцям сумувати. Діти натхненно проявляють свою креативність, створюючи чудові малюнки та вироби своїми руками, а також показують свою активність у плаванні, спортивних руханках тощо. Кожен тематичний день в колі друзів створюють атмосферу свята та літнього яскравого настрою. Вихованці із задоволенням поспішають до гімназії на зустріч з новими, цікавими пригодами.
Канікули – час розваг. Це доводять наші діти. Вони весело, активно та позитивно проводять свої канікули.