30 травня 2023 року на базі КГ №100 КМР відбувся захід «Прощавай, садок!»
30 трав. 2023
![](/uploads/org1464/news_1685531273_.jpg)
До дітлахів завітали герої мультфільмів Тітонька Сова та Губка Боб з цікавими завданнями, які діти виконали на «відмінно». Також мультяшні герої допомогли дошкільнятам написати листа військовим ЗСУ з подякою за можливість ходити до школи та навчатися. На згадку про садочок малюки наповнили «Колбу часу», яку відкриють через десять років. Пісні та вірші подяки лунали у святковій залі, а завершилося свято запальними таночками і веселими рухливими іграми на спритність.