Екскурсія «Архітектура Інгулецького району»
4 трав. 2023
![](/uploads/org1464/news_1683541963_.jpg)
Учні гімназії вдячні за цікаве спілкування! Адже ми доторкнулися, у прямому сенсі, до мистецтва, роздивлялися під іншим кутом скульптури, які бачили щодня, відкрили для себе багато нового.
Учні гімназії вдячні за цікаве спілкування! Адже ми доторкнулися, у прямому сенсі, до мистецтва, роздивлялися під іншим кутом скульптури, які бачили щодня, відкрили для себе багато нового.