Засідання педагогічної спільноти вихователів спеціальних та інклюзивних груп Інгулецького району
13 квіт. 2023
![](/uploads/org1464/news_1681385380_.jpg)
Вихователь-методист Шишка В.Ю. провела педагогічний блокнот «Дитячий садок – родина: аспекти взаємодії педагогів та батьків». Розглянуто було питання важливості раннього виявлення вад розвитку дитини, своєчасного звернення до фахівців для подальшої ефективної корекції та її подальшої соціалізації. Педагог Власенко А.А. розповіла про співпрацю дошкільного закладу, спеціалістів з батьками та довела, що успіх співробітництва вирішальною мірою залежить від взаємних установок сім’ї і дошкільного закладу.