Засідання спільноти для вихователів груп раннього віку Інгулецького району на тему «Соціально-особистісний розвиток дітей починаючи з раннього віку».
4 квіт. 2023
![](/uploads/org1464/news_1680600019_.jpg)
Метою засідання було активізувати діяльність педагогів щодо нових технологій для повноцінного розвитку дітей раннього віку в умовах воєнного часу. Педагоги закладу поділися досвідом, як саме полегшити перехід дітей раннього віку до молодшої групи : «Адаптація без труднощів – місія здійснена», розповіли про доцільність використовування пальчикових ігор: «Знайомство з пальчиковими іграми для розвитку креативності», підбили підсумки тестування, яке запропонували педагогам району напередодні: «Креативність, творчий потенціал вихователя», зворотній зв'язок з вихователями здійснили за допомогою цифрової дошки Jamboard «Квітка побажань».