Радісна зустріч в очному режимі навчання дітей старшого дошкільного віку
3 бер. 2023
![](/uploads/org1464/news_1678086436_.jpg)
Перший тиждень навчання є адаптаційний, тому спочатку педагоги провели ознайомлювальні екскурсії з дітьми та їх батьками території, будівлі, укриття закладу освіти. Ознайомили учасників освітнього процесу з правилами безпеки, які слід дотримуватися під час очних занять, опрацювали алгоритм дій у разі оголошення сигналу повітряної тривоги. Всі були дуже раді зустрічі.