Участь ЦДЮТ "Мрія" у міському мистецькому марафоні #ЄднаймосяЗарадиПеремогиКР
24 лют. 2023
![](/uploads/org1464/news_1677572075_.jpg)
Головне завдання даної акції – зібрати кошти на придбання 10 дронів для наших захисників. В рамках марафону педагогами центру були проведені виставки-продажі та безпрограшна лотерея на базах пунктів незламності у КГ №№ 73, 92, ярмарка на площі біля виконкому Інгулецької районної у місті ради, виставка робіт учасників міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Країна Фантазія» за темою «Янголи» та майстер-клас з виготовлення панно «Перемога». Всього за результатами марафону заклад зібрав 9700 грн. Ці кошти будуть переказані на рахунок організаторів – Асоціації «АРТ-Культура». Дякуємо кожному, хто долучився до даної ініціативи! Єднаймося заради нашої спільної перемоги!