Акція "16 днів проти насильства" в КГ №92
16 груд. 2022
![](/uploads/org1464/news_1671438454_.jpg)
В закладі були проведені такі виховні онлайн- заходи : круглий стіл з гострими кутами « Світ без насильства і жорстокості» , інформаційна п’ятихвилинка “Ні-Насильству!”, рольова гра «Колаж почуттів», коучинг «Ми звільнимо світ від насильства» та тренінг для батьків «Батьківське щастя виховання без насильства».
Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню у здобувачів освіти людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей), хворих на ВІЛ.