Привітання вихованців ЗДО №141 до Дня Збройних Сил України
6 груд. 2022
![](/uploads/org1464/news_1670513113_.jpg)
Вітаємо усіх військовослужбовців України! Ви - наші захисники, опора держави. Спокій наших будинків, наших близьких у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів! У цей день ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто зараз несе службу, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність.
Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=OzLeMMD2_mY