Тиждень психології у КГ № 114
8 лист. 2022
![](/uploads/org1464/news_1667920592_.jpg)
Тому в КГ №114 зібрано цікаві та необхідні для психологічного здоров’я матеріали та практики. Учні гімназії та вчителі активно долучились до заходів, спрямованих на покращення психологічного здоров’я, профілактику тривожності, вчились розв’язувати конфлікти та уникати їх. Педагоги отримали майстер-клас з надання першої психологічної допомоги під час підвищеної тривожності та панічної атаки. Отримані знання та навички учасники освітнього процесу з легкістю можуть застосовувати за необхідності у повсякденному житті.