Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
Виготовлення ляльки-мотанки ( дозвіллєвий майданчик КГ №98)
16 серп. 2022
Одним з найпоширеніший предметів-оберегів на території України є лялька-мотанка. Така іграшка не просто фігурка для ігор, а справжній амулет та талісман для сім'ї та її членів. Для різних життєвих ситуацій створювалися відповідні ляльки. Педагоги ЗДО 207 провели цікаву зустріч із дітьми ВПС, де навчили їх виготовляти ляльку-оберег, яка охоронятиме і захищатиме від зла і незгод, принесе мир у нашу країну.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2738/images/299687813_1643081896092854_6463871327768637046_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2738/images/299987471_1643082012759509_8390176144168772469_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2738/images/299561499_1643082179426159_1823861151247516312_n.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2738/images/299668272_1643082599426117_8990040704994000691_n.jpg)