Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
28 черв. 2013
Шановні співвітчизники!
Щиро вітаємо Вас з державним святом України - Днем Конституції! Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.
Бажаємо Вам впевненості, успіхів, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави. Добра вам і щастя.
![](http://cs308931.userapi.com/v308931594/13d/q6jowaJkXTE.jpg)
![](http://school47.ucoz.com/_si/0/38689336.jpg)