Засідання районного методичного об’єднання для вихователів спеціальних груп з теми «Проблеми формування сприятливих умов для всебічного розвитку дітей з особливими освітніми потребами»
1 квіт. 2021
![](/uploads/org1464/news_1617296343_.jpg)
Під час засідання були розглянуті питання переваг та недоліків інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти, нормативно-правова база з питань інклюзивної освіти. Слухачам надані були методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу з дітьми з ООП.
Керівник методичного об’єднання Шишка В.Ю. підвела підсумки онлайн-анкетування «Проблемні питання для розгляду та вирішення», які дали змогу визначитися з проблемними питаннями для наступного навчального року. Підсумувавши роботу методичного об’єднання за рік, можна сказати, що поставлені задачі та цілі досягнуті, а значить час ставити нові.