Чергова перемога вихованців ЦДЮТ "Мрія"
15 бер. 2021
Вітаємо талановитих гуртківців школи театрально-естетичного виховання "Синій птах" (кер. Кононов В.А.) з впевненою перемогою у Всеукраїнських конкурсах!
Олена Фартушна та Олександра Петрушевська продемонстрували свої таланти в номінації "художнє слово" і стали лауреатами І ступеню Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу "Битва жанрів ІІ" м. Київ.
Костянтин Левченко достойно представив наш заклад на ІІ-му дистанційному багатожанровому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Країна майбутнього" та отримав медаль і диплом лауреата ІІІ премії.![](/uploads/editor/1464/91448/news_2535/images/160683978_1063864764125891_7313236079453867271_o.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2535/images/160760852_1063864800792554_7246961917622081287_o.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2535/images/161017777_1063864824125885_2514608671833018385_o.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2535/images/160683978_1063864764125891_7313236079453867271_o.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2535/images/160760852_1063864800792554_7246961917622081287_o.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_2535/images/161017777_1063864824125885_2514608671833018385_o.jpg)