SТЕМ-освіта в КЗШ №114
11 бер. 2021
![](/uploads/org1464/news_1615623478_2532.png)
11 березня 2021 року відбувся семінар-нарада для керівників закладів STEM-освіти та координаторів експериментальної роботи за темою «STEM-весна на Дніпропетровщині 2021». Захід пройшов у режимі онлайн на платформі Google Meet .Організатори наради під керівництвом О.В.Бутурліної запропонували дуже змістовні та цікаві ідеї для проведення STEM-весни. Наш заклад анонсував проведення EdCamp з теми "Моделюємо майбутнє через STEM-STEAM".