Засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти Інгулецького району
9 лют. 2021
![](/uploads/org1464/news_1613463706_.png)
Психогігієнічна комунікація та спілкування в дистанційному форматі обговорювались на засіданні практичними психологами. Павлова Є.С. представила колегам аналіз роботи з даного напрямку в своєму закладі. Євгенія Сергіївна ознайомила з алгоритмами роботи які надають можливість надавати професійну психологічну допомогу та алгоритмом організації корисного дистанційного навчання. Також практичні психологи мали можливість обмінятись ідеями та досвідом використання соц. мереж та Інтернет ресурсів для надання психологічної допомоги та організації психолого – просвітницького напрямку роботи з батьківською громадою.