День знань в КЗ "ДНЗ №141 КТ" КМР
1 вер. 2020
![](/uploads/org1464/news_1598961927_.jpg)
2020-2021 навчальний рік у КЗ "ДНЗ №141 КТ" КМР розпочався з проведення свята-подорожі — День знань. Були урочисто відкриті станції: «Спортивна», «Казкова», «Математична» та «Циркова». Діти рахували, відгадували загадки, слухали та приймали активну участь у цікавих заходах.
Є добра традиція в «Теремочку» вітати дошкільнят, вихователів та батьків вихованців з цим світлим святом маленьких чомусиків, майбутніх школярів.
Святково прибрано на подвір’ї, знову лунає музика, майорять різнокольорові кульки. Свято початку навчального року об’єднало малюків та колектив закладу.