Святкування дня Сонечка в КЗ «ДНЗ №132» КМР
15 лип. 2020
![](/uploads/org1464/news_1596714290_.jpg)
Юні науковці досліджували властивості води, малювали сонечко водою на асфальті. Гра-квест допомогла вихованцям дізнатися для чого потрібне сонце. Художники-початківці навчилися зображувати сонечко у нетрадиційних техніках: малювання крейдою на асфальті, малювання білим на саморобному темному фоні, поробки з ватних дисків.
Вдалим завершенням дня стало виготовлення вітальної листівки сонечку.