Шаховий турнір в КЗ «ДНЗ №127» КМР
21 лип. 2020
![](/uploads/org1464/news_1596713611_.jpg)
21 липня 2020 року в КЗ «ДНЗ №127» КМР було організовано та проведено дозвілля для дітей старшого дошкільного віку «Шаховий турнір: Пригоди Білого Ферзя». Старші дошкільнята брали участь в цікавих розвивальних іграх та завданнях, які сприяли ефективному тренінгу образного і логічного мислення. Педагоги закладу впевнені, що шахи допомагають позбавитися від сором’язливості і розвинути комунікативні навички, адже почати спілкуватися з різними людьми набагато простіше під час гри, ніж просто так.