Новий творчий сезон у ЦДЮТ "Ріднокрай" відкрито!
13 вер. 2019
Центр дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай» вітає зі святом першого дзвоника всі позашкільні заклади нашої країни. У новому навчальному році бажаємо вихованцям впевнено йти вперед до нових творчих перемог; педагогам бажаємо - невичерпного натхнення та енергії; батькам - міцного здоров'я та родинного затишку, а рідному місту і нашій країні – миру та процвітання!