До відома батьків майбутніх першокласників!
15 квіт. 2020
![](/uploads/org1464/news_1587104459_.jpg)
З дня оголошення загальнонаціонального карантину на законодавчому рівні було зупинено перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг. З метою дотримання протиепідемічних вимог керівникам закладів загальної середньої освіти було рекомендовано організувати прийом документів , необхідних для зарахування до 1-го класу, після припинення карантину.
У разі, якщо загальнонаціональний карантин не завершиться до 30 квітня 2020 року, батькам майбутніх першокласників можна подавати електронну заяву на зарахування до 1-го класу в системі "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" за посиланням:
По закінченню карантину електронну заяву потрібно буде підтвердити необхідними копіями документів при особистому зверненні до адміністрації вибраної Вами школи.