«У нашому садочку, як у віночку»
13 черв. 2013
![](/uploads/org1464/news_1371112880_244.png)
На чарівних галявинах розквітли пеньки квітами з камінців, злетілися метелики з пластика, з’явилися казкові герої з дерева , природного матеріалу та глини. Чудо перевтілення – це творчість і любов до краси, до своїх дітей.
Переможцями конкурсу став колектив батьків під керівництвом вихователя групи № 1 Коротич З.В.
Дякуємо батьків Афім’їної Іляни, Вишневської Маргарити, Довбій Анни, Козлова Івана, Чонки Ернеста, Евтушенко Олександри, Зеленко Карини, Малюти Анатолія, Демченко Ірини, Дюміна Богдан, Чухрай Давида за активну участь у конкурсі.
Вихователь-методист Шкондіна С.В.